Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Vše o líčení - dokonalé oči

Tužky na obočí

Obočí je dominantou obličeje - mělo by mít proto dobře upravený a udržovaný tvar, který lehce zvýrazníme hnědou tužkou na obočí (černá působí nepřirozeně tvrdě), případně tmavě šedým matovým stínem. Většinou stačí ztmavit jen světlá místa v obočí a vykreslit horní okraj obočí, spodní okraj by měl mít měkčí, méně zřetelný obrys. Pokud chybí část obočí, dokreslí se chybějící chloupky drobnými tahy tužkou a přepudrují šedým stínem. Obočí pak působí naprosto přirozeně a věrohodně. Konečný tvar se zafixuje průhlednou řasenkou. Pokud je obočí přirozeně plavě blond nikdy jej násilně neztmavujeme, pouze jej lehce vystínujeme světlou zlatohnědou tužkou. Obrazek

V případě úpravy obočí pinzetou platí zásada zužování pouze na spodním okraji. Pokud se vytrhá horní okraj, působí obočí svěšeným, smutným dojmem.

Tužky na oči

Linku konturovací tužkou vykreslujeme těsně v řasách horního víčka - na vnějším okraji může být silnější a lehce zvednutá vzhůru. Na spodním víčku stačí vykreslit jen vnější koutek a směrem k duhovce ztenčit do ztracena. Kontura na celém spodním víčku oko zmenšuje a zavírá. Linku vždy přepudrujte stínem v barvě tužky nebo i v barvě kontrastní (zelená linka pudrovaná šedým, modrým, černým stínem apod.), linka se nebude rozpíjet a vydrží celý den. Pokud chceme dosáhnout neohraničené linky, rozmaže se vykreslená kontura pěnovým aplikátorem nebo vatovou tyčinkou a zapudruje stínem. Vně dolního víčka - přímo k bělmu - lze pro zjasnění a zvětšení malých očí použít bílou konturu. U velkých očí se pro zmenšení objemu oka aplikuje k bělmu tmavší tužka - např. šedá, modrá, zelená, šedozelená, hnědá (černá je příliš tvrdá - hodí se spíše k večernímu líčení).

Oční stíny

Barvu stínů volíme s ohledem na svůj barevný typ, barvu očí a příležitost, pro kterou se líčíme. Ženám studeného barevného typu nejvíce sluší stíny šedé, černobílé, modré, zelené, šedomodré,šedohnědé, šedozelené, růžové, fialové. Teplé odstíny vytváří u studeného typu dojem unavených očí. Teplý barevný typ vypadá svěže v tónech hřejivých - hnědá, rezavá, zlatá, žlutá, khaki zelená, béžová. Pozor si je třeba dát u odstínů růžové, fialové, vínové, červené, rezavě hnědé - tyto barvy nevypadají dobře na unavených očích, které pak působí uplakaně.

U očí malých, nebo hluboko posazených volíme na plochu víčka stín světlý (i perleťový), tmavý aplikujeme do ohybu víčka a jako linku těsně v horních řasách. Vystínovat jím lze i vnější koutek horního a dolního víčka.

U očí velkých (vystouplých) je výhodné nanést tmavší matový stín na celou plochu horního víčka.

U očí s nízko posazeným obočím, kde není při otevřených očích vidět horní víčko, nepoužíváme linky, ale pouze víčko plošně vystínujeme neutrálním stínem, např. v barvě očí.

Oči blízko u sebe se oddálí nanesením světlého stínu do vnitřních koutků očí a protažením tmavšího stínu za vnější koutek. Linka na horním víčku se vykresluje jednu třetinu od vnitřního koutku, jinak by se oči přiblížily k sobě. Na spodním víčku stačí vystínovat, nebo vykreslit tužkou jen vnější koutek.

Oči daleko posazené přiblížíme nanesením tmavšího stínu do vnitřních koutků, směrem k vnějšímu okraji víčka se musí stín zesvětlovat. Líčení se nesmí protáhnout za vnější koutek oka! Linku lze sytě vykreslit od vnitřního koutku a směrem k vnějšímu okraji víčka zesvětlit do ztracena.

Podobný princip líčení platí i u očí s pokleslými vnějšími koutky (smutný pohled), vystínováním pokleslé partie by koutky očí ještě více povadly. Zde se nejtmavší tóny aplikují do středu víčka a šikmo vzhůru k obočí. Tím se opticky vnější koutky zvednou.

U starších žen jsou vhodnější matové stíny - perleť zvýrazňuje nerovnosti pleti (vrásky).

Řasenky

Je dobré si pořádně prohlédnout svoje řasy a teprve potom si vybírat řasenku. Na krátké řasy je vhodná řasenka prodlužovací, na rovné řasenka tvarovací, která řasy otočí vzhůru, na řídké pak řasenka zhušťovací, která řasy zhustí i prodlouží. Nejdůležitější je však správná technika líčení.

Z řasenky se nejdříve setře přebytečné líčidlo zpět do zásobníku a nanese se jedna tenká vrstvu na dolní a pak horní řasy. Dolní řasy lze podložit papírovým kapesníkem, aby se nepotřísnila pokožka. Pokud jsou dolní řasy příliš dlouhé nebo tmavé, raději je nelíčíme vůbec, nebo se řasenka nanese jen ke kořínkům. Příliš nalíčené dlouhé spodní řady vrhají stíny, které opticky zvýrazňují vrásky a kruhy pod očima. Po zaschnutí první vrstvy se nanese na horní řasy druhá, která je výrazně prodlouží a zhustí, v případě potřeby se postup opakuje. Nalíčení řas musí být přirozené - řasy příliš nabalené líčidlem působí tvrdým umělým dojmem.

Pro nabrání líčidla pohybujte krouživě kartáčkem v zásobníku, nikdy s ním v řasence "nepumpujte" - zbytečně se do ní dostává vzduch a řasenka rychleji vysychá.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Belated work a substitute alternatively of rectitude a possessions duration

(StronKit, 29. 7. 2021 14:33)

https://qps.ru/aN3KZ https://cutt.us/RgDOu https://clck.ru/WPRs2 https://gee.su/0T1C9 https://clck.ru/WPRoC https://clck.ru/WPkDw https://qps.ru/m3vAF https://qps.ru/wVokf https://clck.ru/WPkLC https://gee.su/CfZjN https://clck.ru/WPUcz https://gee.su/0Ctq5 https://gee.su/nCifY https://gee.su/6cr7w https://cutt.us/qaduZ https://qps.ru/1VoZ4 https://clck.ru/WPocb https://qps.ru/KgdHO https://clck.ru/WPaQa https://clck.ru/WPUwd
https://clck.ru/WPnNY https://gee.su/gp5dW https://cutt.us/zbaBT https://clck.ru/WPmJP https://qps.ru/gSi1L https://clck.ru/WPSNE https://qps.ru/7I2LX https://gee.su/zHjN0 https://clck.ru/WPi3P https://clck.ru/WPRAP https://gee.su/Z1u4q https://clck.ru/WPWZd https://qps.ru/wMYSC https://gee.su/kUIKW https://clck.ru/WPdwp https://qps.ru/A1UYM https://clck.ru/WPiqD https://gee.su/Zjs2c https://clck.ru/WPUbF https://cutt.us/cvFWt
https://clck.ru/WQCUm https://clck.ru/WPadV https://clck.ru/WPTg9 https://clck.ru/WPipW https://cutt.us/TPwhw https://clck.ru/WPZeZ https://qps.ru/CetMo https://clck.ru/WPgdX https://qps.ru/c6ytM https://gee.su/EktM3 https://gee.su/4BTgX https://qps.ru/61IRG https://qps.ru/wgPuM https://qps.ru/QSBai https://gee.su/PghAC https://qps.ru/iQ5hd https://qps.ru/JPs5z https://gee.su/XCv9m https://clck.ru/WPfNh https://qps.ru/m1QvC

Discover Just How The Foods You're Eating Every Day Are Making Your Fat Cells SICK

(JesseMes, 29. 7. 2021 9:51)

https://bit.ly/3y8bt5A Among your body's main fat-burning hormonal agents DECREASES when you go on a diet?

Research has revealed that this essential hormone come by as much as 50% after just 7 days of diet programs!

The worst component is, the longer you try to diet, the even worse it gets, which is why many "serial dieters" regularly battle to keep the weight off (if they lose it whatsoever ...).

Fortunately is we're going to share the nourishment methods to RAISE your body's natural fat-burning hormonal agents securely as well as normally! https://bit.ly/3y8bt5A

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(JasonVef, 29. 7. 2021 2:41)

I love too many different types of music to name them all.

Trendy drill equal representing acceptable time

(StronKit, 28. 7. 2021 18:50)

https://gee.su/URQox https://gee.su/x1mf9 https://gee.su/hc8DT https://gee.su/M4HQg https://gee.su/mh6wV https://gee.su/h9d4L https://clck.ru/WPn2A https://clck.ru/WPSVZ https://clck.ru/WPXhv https://gee.su/2Mugw https://qps.ru/bI4Yf https://cutt.us/CMRxb https://gee.su/yguk6 https://gee.su/O4WlZ https://qps.ru/fZM4q https://qps.ru/eFM2y https://clck.ru/WPR9g https://qps.ru/gaDXP https://clck.ru/WPYJt https://gee.su/hDbN7
https://gee.su/OxICg https://clck.ru/WQ8RL https://qps.ru/NriKB https://qps.ru/F63Zi https://gee.su/qDjAb https://qps.ru/vC6M7 https://clck.ru/WPnbw https://gee.su/tNk5j https://gee.su/AIHtJ https://clck.ru/WQ8FC https://gee.su/xNC0D https://qps.ru/fEDtF https://clck.ru/WPqAf https://gee.su/QhVyE https://clck.ru/WPS8A https://qps.ru/KDygB https://qps.ru/5Sx08 https://qps.ru/0CJSZ https://clck.ru/WPRqp https://clck.ru/WPxTh
https://qps.ru/mGXUP https://qps.ru/EPI2b https://gee.su/tlLcN https://qps.ru/OxJUQ https://gee.su/Y2SBr https://gee.su/waAv3 https://gee.su/2BX1v https://clck.ru/WPWYi https://gee.su/0DvfX https://gee.su/fnGC5 https://qps.ru/khFi3 https://qps.ru/gUnWw https://qps.ru/f7w2Y https://gee.su/rOz8h https://qps.ru/Kn018 https://qps.ru/19GNq https://clck.ru/WPnPZ https://gee.su/bX1Qh https://qps.ru/KgyQj https://cutt.us/ARItO

Captcha vás nemůže chránit před XEvil 5.0!!

(MashaoSuign2598, 28. 7. 2021 18:29)

Čtete to - pak XEvil 5.0 opravdu funguje!

Chcete zveřejnit svůj text na 12.000.000 (12 milióny!) webové stránky? Žádný problém-s novým softwarovým komplexem "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogy, fóra, desky, obchody, knihy návštěv, sociální sítě - všechny motory s jakýmkoli captcha!
XEvil také kompatibilní s jakýmikoli SEO / SMM programy a skripty a může přijímat captcha z jakéhokoli zdroje. Jen to zkuste! ;)

Pozdrav, MashySuign9776

P.S. Obrovské slevy jsou k dispozici (až 50%!) pro krátkou recenzi o Xevilu na jakémkoli populárním fóru nebo platformě. Stačí požádat oficiální podporu o slevu!

clothing, garments, t-shirts

(Johnnyinisy, 28. 7. 2021 4:36)

corona virus is changing the world!

(MarioOpice, 27. 7. 2021 4:18)

Hello. And Bye.

Добрый день

(LEPPINK4953, 27. 7. 2021 1:15)

Добрый день!!!

Его рациональная организация предусматривает использование субсчетов к счетам 41 и 42. Владельцы индивидуальных жилых домов от промерзания и разрыва труб теплообменника газового котла и других деталей автономной системы отопления частного дома вынуждены прибегать к замене установки системы отопления и нести большие финансовые потери во время срочных ремонтных работ. Нарушение штатного режима работы вызывает перегрев детали поэтому в большинстве случаев определить проблемный элемент можно по внешнему виду. Как говорилось выше при использовании рекомендуемого топлива и смазочных материалов ремонта двигателя вполне можно избежать нагар на поршнях и камерах внутреннего сгорания будет небольшим и никаким образом не повлияет на работу мотора. Лучшие твердотопливные котлы длительного горения. Подробнее об этой теме интересный вебсайт вот https://dilans.ru/ .
Кроме того надо учитывать что часть соединений находятся в грунте и от длительного с ним контакта на металле токоотводящих электродов образовывается окисная прослойка приводящая к неотвратимому возникновению коррозийного слоя. При этом минификация и объединение сократят их вес и снизят количество запросов. Никогда до ныне не сталкивался вплотную с мембранными баками и реле давления. Обычно на изготовление уходит примерно две недели. Работник оперативного сектора является ответственным лицом за безопасную эксплуатацию и сохранность электрооборудования.
Желаю удачи!

josephine bornebusch erik zetterberg

(josephine bornebusch erik zetterberg, 23. 7. 2021 19:12)


I like the valuable information you provide for your articles. I will bookmark your blog and take a look at again here regularly. I am somewhat sure I'll be informed many new stuff right here! Good luck for the following! josephine bornebusch erik zetterberg icfra.prizsewoman.com/map19.php

General Information About this artifact

(ivermectin tablets, 22. 7. 2021 18:12)

Accustomed Message About this by-product
https://ivermectinst.com stromectol buy online

news, business

(JuanVE, 22. 7. 2021 11:48)

news about corona in the world

купить суппорт тормозной в минске

(Andreiool, 17. 7. 2021 7:39)

Компания БурАвтоГрупп — бурение скважин в Минске и области, водоснабжение
Наша компания «БурАвтоГрупп» оказывает услуги по водоснабжению. Кроме бурения скважины вам окажут помощь в подборе насоса и его установке.Основной деятельностью нашей компании является обеспечение клиента качественной питьевой водой в достаточном количестве, которое включает ряд услуг:Бурение скважин для городских микрорайонов, коттеджных поселков, садоводческих товариществ, централизованного водоснабжения промышленных объектов.Бурение индивидуальных скважин для частных лиц.Бурение скважин для геотермального отопления.
Капитальный ремонт, техническое обслуживание артезианских скважин, замена водоподъемного оборудования, ликвидационный тампонаж.Обеспечение насосным оборудованием.Обратившись в нашу компанию, Вы получите подробную консультацию специалистов.Независимо, на какую глубину придется проводить работы, специалистам все по — плечу. Наши преимущества заключаются в наличии современного оборудования, с помощью которого возможно производство работ под ключ, а также для заезда на территорию понадобится минимум пространства и так же внешний вид и ландшафтный дизайн вашего участка не страдает, что является не мало важным фактором. На все работы составляется соответствующая техническая документация, при этом предусматривается предоставление заказчику договора, акта выполненных работ, паспорта на скважину.
Мы всегда отвечаем за качество выполненной работы и предоставляем гарантию на любой род деятельности выполненный нашей компанией.Следует отметить, что кроме основного вида деятельности, заключающегося в бурении скважин на воду, наша компания занимается выполнением и других буровых работ, состоящих в бурении грунта под установку столбов и опор.В случае необходимости выполнения буровых работ, смело обращайтесь к нам по указанным на сайте телефонам. Мы всегда открыты к предложениям о сотрудничестве с другими организациями. Для этого Вы можете прислать свою документацию на один из e-mail которые указаны в контактных данных.Клиенты ценят нас за высокий уровень сервиса и качество выполненных работ, и мы не останавливаемся на достигнутом, совершенствуем работу своей компании и профессиональный уровень квалификации сотрудников, принимая во внимание все замечания и предложения от партнеров и клиентов.Кристально чистая вода будет вас радовать многие годы.

This Uncommon Breakfast Tonic Gave Me Back My Confidence

(JustinImmew, 15. 7. 2021 7:21)

https://bit.ly/3en0Aov Uncommon Breakfast Health And Wellness Tonic

Remarkable Arise From Japanese Tonic

(JustinImmew, 15. 7. 2021 2:07)

https://bit.ly/3wI5kvj This Japanese Morning Meal Consume Changed My Life

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3oZOKnO

(Cooms, 14. 7. 2021 3:01)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

Locksmith Services

(DonaldArorp, 13. 7. 2021 17:09)

Locksmith near me?
https://www.locksmithservice.us.com - locksmith...

Good night

(ROARX912, 11. 7. 2021 21:33)

What do you think about this site? https://vfd-drives.ru/
I think it is great!!!

flenas statesnext beraberinde douest culturel

(HenisNon, 9. 7. 2021 16:12)

https://qps.ru/BvhoS https://clck.ru/VvJPb https://gee.su/7sl2H https://qps.ru/TsfOZ - https://clck.ru/VvHk9 https://clck.ru/VvYjM https://qps.ru/CXU00 https://gee.su/sc3Yb https://cutt.us/yUnAN https://qps.ru/EzeHa - https://clck.ru/VvS6W https://clck.ru/Vvtbw https://gee.su/MbqZh https://gee.su/st2Xx https://clck.ru/VvH49 https://gee.su/aO5Mz - https://clck.ru/VvWGn https://qps.ru/5Ty1V https://clck.ru/VvfTW https://cutt.us/TZCZfhttps://cutt.us/tYYke https://cutt.us/gBbXJ https://qps.ru/LAnsp https://cutt.us/lSzlJ - https://cutt.us/nhItn https://clck.ru/VvogM https://qps.ru/EgPjl https://qps.ru/PC7H9 https://cutt.us/MAzbb https://gee.su/ETGx4 - https://gee.su/7zTnC https://cutt.us/yXtWy https://cutt.us/bBSBZ https://gee.su/JkXNq https://qps.ru/fO3Xz https://cutt.us/LsMwN - https://gee.su/gtiY4 https://cutt.us/SaHVb https://cutt.us/WQEew https://qps.ru/zucK2

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraNix, 9. 7. 2021 11:48)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

https://vk.com/kupludom24

(BobbyNup, 9. 7. 2021 8:40)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »